Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Moudré z nebe

Anotace

"Vyprávění malého kluka, který si nebere servítky a s vážností přiměřené jeho věku komentuje aktuální dění. To je dětský deníček pro dospělé čtenáře."

Kniha Moudré z nebe je dětským deníčkem, který je však určen dospělým čtenářům. Malý Richard si zaznamenává stěžejní okamžiky z předškolního a raně školního života. A řeší je s vážností svému věku vlastní. Nenajdete zde žádnou literární uhlazenost, žádný vysoký styl, jen vyprávění malého kluka, který si nebere servítky, často odbíhá od tématu a plete páté přes deváté.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Richard Skolek (*1987) Spisovatel, improvizátor, lektor tvůrčího psaní a improvizace. Zaměřuje se především na humoristickou literaturu a knihy pro děti. Píše do novin a časopisů, spolupracuje s rozhlasem, je autorem webového stripu Ždibřich. Kromě psaní se věnuje také improvizačnímu divadlu, založil a vede improvizační skupinu Střídavá péče. Pravidelně pořádá kurzy tvůrčího psaní a improvizace. 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075054913
Autor
Richard Skolek
Kód zboží
168548
Počet stránek
152
Rozměry
16 x 214 x 146
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč