Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Růže & dýka

Anotace

Šeherezádin příběh pokračuje… Druhý díl série Pomsta & rozbřesk.
Jsem obklopená ze všech stran pouští. Jsem vězeň písku a slunce. A už nemůžu věřit ani své rodině... Má země se ocitla na pokraji války a kvůli temné kletbě jsem opustila královský palác i Chálida. Vrátila jsem se do bezpečí ke své rodině, ale brzy jsem zjistila, že už nemůžu věřit ani přátelům a že mě vězní lidé, které miluju. Dokáže najít Šeherezáda způsob, jak se vzepřít hrozivé kletbě a neztratit svou velkou lásku? A zabránit tomu, aby umírali další nevinní?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Renée Ahdiehová (*1983) je absolventkou University of North Carolina v Chapel Hill. Ve svém volném čase ráda tančí salsu a sbírá boty. Její vášní jsou všechny druhy kari, záchranářští psi a basketbal na vysoké škole. Prvních několik let svého života strávila ve věžáku v Jižní Koreji; v důsledku toho má Renée hlavu v oblacích. Žije v Charlotte v Severní Karolíně, s manželem a jejich malým psem. The Rose a Dagger je pokračováním jejího debutového románu.je absolventkou University of North Carolina v Chapel Hill. Ve svém volném čase ráda tančí salsu a sbírá boty. Její vášní jsou všechny druhy kari, záchranářští psi a basketbal na vysoké škole. Prvních několik let svého života strávila ve věžáku v Jižní Koreji; v důsledku toho má Renée hlavu v oblacích. Žije v Charlotte v Severní Karolíně, s manželem a jejich malým psem. The Rose a Dagger je pokračováním jejího debutového románu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075443717
Autor
Renée Ahdiehová
Kód zboží
177132
Počet stránek
424
Rozměry
206 x 136 x 40
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 6000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let
Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY