Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pomsta & rozbřesk

Anotace

Jediné, co stojí mezi Šeherezádou a smrtí, je příběh. V zemi Chorásán si násilnický kalif Chálid každou noc bere novou dívku a za každého rozbřesku ji nechává oběsit na hedvábném provazu. Když se šestnáctiletá Šíva stane jeho obětí, rozhodne se její nejlepší přítelkyně Šeherezáda, že se pomstí, a dobrovolně se stane jeho další ženou. Šeherezáda je nejen odhodlaná zůstat naživu, ale ukončit hrůzovládu kalifa jednou provždy. V tomto napínavém převyprávění Tisíce a jedné noci okouzluje Šeherezáda noc za nocí kalifa svými příběhy, a získává tak další dny života. Ale jestli je Chálid doopravdy takové monstrum, jak je potom možné, že se do něj Šeherezáda zamiluje? A znamená v tomto světě plném tajemství láska vůbec něco?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Renée Ahdiehová (*1983) je absolventkou University of North Carolina v Chapel Hill. Ve svém volném čase ráda tančí salsu a sbírá boty. Její vášní jsou všechny druhy kari, záchranářští psi a basketbal na vysoké škole. Prvních několik let svého života strávila ve věžáku v Jižní Koreji; v důsledku toho má Renée hlavu v oblacích. Žije v Charlotte v Severní Karolíně, s manželem a jejich malým psem. The Rose a Dagger je pokračováním jejího debutového románu.je absolventkou University of North Carolina v Chapel Hill. Ve svém volném čase ráda tančí salsu a sbírá boty. Její vášní jsou všechny druhy kari, záchranářští psi a basketbal na vysoké škole. Prvních několik let svého života strávila ve věžáku v Jižní Koreji; v důsledku toho má Renée hlavu v oblacích. Žije v Charlotte v Severní Karolíně, s manželem a jejich malým psem. The Rose a Dagger je pokračováním jejího debutového románu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075441775
Autor
Renée Ahdiehová
Kód zboží
177129
Počet stránek
400
Rozměry
205 x 139 x 35
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY