Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Návod k použití lásky

Anotace

Román inspirovaný skutečnými příběhy, které se můžou stát každému z nás.
Láska vás může vynést až do oblak, ale může dát i pěkně zabrat. Je povznášející a úžasná, dokáže přimět k hrdinským činům, ale i k páchání úplných hloupostí. Dokáže léčit, ale i ublížit. Proto je nutné se o ni dobře starat.
Terapeutka Tamara Koch, řeší problémy lidí, kteří prošli její ordinací, pravidelnou údržbu své lásky zanedbali, nebo nevěděli, jak ji dělat. Tamara má ke svým klientům často nekonvenční přístup, její postoje překvapí, její rady a postřehy jsou vtipné. Ale jak už to v životě bývá, je lehčí radit druhým než sobě. Odbornice na vztahy totiž řeší i svůj osobní problém se dvěma osudovými muži.
Příběhy v románu jsou inspirovány skutečnými událostmi. Situace, ve kterých se jejich hrdinové ocitají, mohou potkat kohokoliv nás. Možná vám ve vaší situaci Tamara Koch pomůže najít řešení, povzbudí vás, nebo alespoň získáte pocit, že v tom nejste sami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PhDr. Renáta Názlerová vystudovala žurnalistiku na FF UK v Bratislavě. Působila jako redaktorka a šéfredaktorka, v současnosti se věnuje publicistice. Jako scenáristka a herečka spolupracuje s televizí JOJ (Súdná sieň a Ochráncovia) a moderuje talk show Supemama. Více než pět let pracuje jako mediátorka, věnuje se koučinku a firemnímu vzdělávání.
S psaním koketovala již ve dvanácti letech, ale romány plánovala psát až daleko později. Román Návod k použití lásky je její třetí knihou. Spolupracovala na ní s psycholožkou a terapeutkou Tamarou Koch.
Renáta Názlerová je šťastně vdaná, je hrdou matkou syna Matěje a její velkou vášní je cestování.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075461704
Autor
Renáta Názlerová
Kód zboží
183643
Počet stránek
288
Rozměry
27 x 150 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Fortuna Libri Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč