Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Třetí poločas

Anotace

Příběh jedné lásky a smutného odcházení.
Stijn a Carmen jsou moderní, zdraví a bohatí manželé, mají roční holčičku a oba vlastní prosperující firmu. Užívají si plnými doušky života v Amsterodamu, dokud Carmen není diagnostikována rakovina. Ze dne na den se jejich život změní z jednoho nekončícího večírku v cestu po doktorech a nemocnicích. Zatímco Carmen prochází chemoterapiemi a ozařováním, hédonista Stijn se vrhá do amsterodamského nočního života a do náruče žen.
Román popisuje bez patosu a falešného sentimentu smrtelnou a nevyléčitelnou nemoc, která zasáhla mladý manželský pár v rozkvětu života jako blesk z čistého nebe. Autor vypráví svůj příběh přímočaře, bez příkras, nic neskrývá. Přitom však tyto tragické okamžiky líčí se svérázným černým humorem.

Kniha byla přeložena do 30 jazyků a stala se v Nizozemí nejprodávanější knihou všech dob.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ray Kluun, vlastním jménem Raymond van de Klundert. pochází z nizozemského Tilburgu. Jeho knih se prodalo přes 2 miliony výtisků a byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Českým čtenářům je dobře znám autobiografický román Třetí poločas (2006), který se v Nizozemsku stal nejlépe prodávaným románovým debutem všech dob. Kniha se dočkala i dvou pokračování Time Out (2007) a Familieopstelling (nizozemsky 2020, česky nevyšlo). Se svými třemi dcerami ze dvou manželství žije v Amsterdamu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072177349
Autor
Ray Kluun
Kód zboží
131651
Počet stránek
318
Rozměry
138 x 206 x 32
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2010
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč