Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pomsta jednooké letkyně

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Prožijte strhující příběh z daleké budoucnosti, v níž se města pohybují pomocí motorů a kol a navzájem se loví! Pokračování Kronik hladových měst, kde již vyšly Smrtelné stroje.
Hester, dívce s dlouhou jizvou přes obličej a s jedním okem, trvalo dlouho, než začala důvěřovat osiřelému mladíkovi Tomovi. Ve druhém, volném pokračování čtyřdílné série projde jejich vztah krutou zkouškou… Když jejich vzducholoď nouzově přistane v kdysi nádherném, nyní ale zpustošeném polárním městečku Anchorage, najdou tu jen hrstku zbídačených obyvatel v čele s mladou markraběnkou Freyou. Nezkušená dívka uvěří báchorkám o ztraceném zeleném kontinentu a vydá se jej s celým svým mobilním městem hledat. Je to však nebezpečná cesta. V patách mají nenasytné město Archangelsk a mezi sebou nečekaného zrádce.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Philip Reeve (*1966) je anglický spisovatel a ilustrátor knih pro děti. Je znám především díky knižní sérii Smrtelné stroje (Mortal engines). Narodil v Brightonu. Ilustrátorství vystudoval na Cambridgeshire college of Arts and technology a na Brightonské polytechnice. Než se stal ilustrátorem pracoval několik let v knihkupectví. Během studií a několik let i po studiích psal a účinkoval v komediálních vystoupeních s různými herci v několika souborech (např. The Charles Atlas Sisters).
Společně s Brianem Mitchellem, napsal v roce 1998 dystopický muzikál The Ministry of Biscuits. Ilustroval mnoho populárně naučných knížek, často pro větší série jako Vražedná matematika (Murderous Maths), Děsivé dějiny (Horrible Histories) a Drazí zesnulí (Dead Famous). Napsal také knižní sérii pro děti Béďa Bouchač zasahuje (Buster Bayliss).
První knihou pro starší byla publikace Smrtelné stroje za niž získal cenu Nestlé Smarties Book Prize. Kniha Smrtelné stroje je první v sérii o dvou mladých dobrodruzích Tomovi a Hester, kteří žíjí ve světě pohyblivých měst kde neplatí žádné zákony. Za poslední knihu A Darkling Plain získal cenu denníku The Guardian za dětskou fantastiku. Knižní série byla v roce 2018 zfilmována ve snímku Smrtelné stroje.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020444424
Autor
Philip Reeve
Kód zboží
182594
Počet stránek
336
Rozměry
28 x 136 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč