Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny

Anotace

Odhalte škodlivé mýty dnešního průmyslového zemědělství a vydejte se na cestu k záchraně planety. Další burcující kniha od autora Farmagedonu.
Čerpání planetárních zdrojů se blíží k bodu zlomu, mnoha druhům zvířat dnes hrozí vyhynutí a důvodem není jen klimatická změna a ničení habitatu. Stejně devastující jsou i dopady spotřebitelské poptávky po levném mase. Pokud máme uspět ve snaze omezit vliv výroby levného masa na svět kolem nás, je nezbytně nutné postavit se k tomuto problému čelem.
Autor mezinárodně uznávané knihy Farmagedon nás v Mrtvé zóně bere na poučnou investigativní cestu kolem světa, při níž se zaměřuje na ikonické druhy zvířat a ukazuje nám, jakou roli hraje v jejich kritické situaci intenzivní průmyslové zemědělství. Je to pro nás pro všechny naléhavé volání, abychom se probudili a odhalili mýty, jimiž se obhajuje dnešní průmyslové zemědělství, a abychom tím, že budeme zdravě jíst, nastoupili na cestu k záchraně planety.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Philip Lymbery (*1965) - výkonný ředitel přední mezinárodní organizace pro ochranu hospodářských zvířat Compassion in World Farming a hostující profesor na Winchesterské univerzitě. Od roku 1990 do roku 2000 působil v CIWF jako ředitel kampaní, také pracoval ve Světové společnosti na ochranu zvířat jakožto ředitel komunikace. Od roku 2005 působí v CIWF jako generální ředitel. Je autorem mnoha publikací, z nichž nejznámější jsou Farmagedon: Skutečná cena levného masa a Mrtvá zóna: Kde dřív žily divočiny. Žije na venkově v britském hrabství Hampshire spolu s manželkou a nevlastním synem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072528158
Autor
Philip Lymbery
Kód zboží
183506
Počet stránek
328
Rozměry
29 x 150 x 230
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč