Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pexetrio - barvy a tvary

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

1 / 0
Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Oblíbená stolní hra Pexetrio, tentokrát v provedení KIDS, tedy i pro menší děti. Kartičky této série jsou větších rozměrů (7x7 cm), než klasické Pexetrio a jsou vyrobeny ze silného trvanlivého kartónu o tloušťce 2,5 mm. To zaručí, že i menší děti zvládnout kartičky jednoduše otáčet. Obsahuje celkem 36 kartiček.
Toto téma stolní hry Pexetrio naučí vaše děti rozpoznávat základní barvy a tvary. Zábavné skládaní i hraní, roztomilé obrázky :-). Menší děti mohou kartičky prostě jen třídit z hromádky a správně k sobě přiřazovat, větší pak mohou přímo hrát Pexetrio.
Pexetrio se hraje jako pexeso, jen se nehledá dvojice, ale trojice obrázků, které k sobě tematicky patří. Pro usnadnění mají kartičky z dané trojice na sobě vždy v rohu stejný symbol.
Hry Pexetrio jsou unikátní didaktické pomůcky pro všechny děti, rodiče nebo třeba i pedagogy. Hraním hry Pexetrio si děti procvičují jejich paměť a zároveň si rozšiřují své znalosti. Své znalosti si mohou rozšiřovat v různých odvětvích a obtížnostech. Hry jsou vhodné pro děti jak předškolního věku, tak i pro děti již starší. Pexetrio mohou však hrát i dospělí, kteří si také ze hry mohou odnést nové informace. Hrací kartičky jsou kvalitně zpracované z tvrdého a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Dále balení obsahuje podrobný hrací návod a obsáhlou brožurku s popisem všech motivů hracích kartiček. Všechny tituly jsou v české a slovenském jazyce.


Parametry

Parametry produktu

EAN
8590632008427
Kód zboží
185265
Rozměry
35 x 190 x 190

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč