Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Překvapená historie

Cena 29
Není dostupné
Anotace

„Nejkrásnější věc, kterou můžeme objevit, je záhada,“ prohlásil kdysi Albert Einstein. On sám se celý život zabýval záhadami vesmíru a fyziky a snažil se poodhalit roušku tajemství, které skrývá. My se však přidržme při zemi. Podívejme se s Petrem Vokáčem, známým záhadologem, do jeskyní v Altausee, na spojeneckou operaci Torch, na záležitost Kolčakova zlata i smrt princezny Diany. Že všechno znáte? Petr Vokáč vás přesvědčí o tom, že skutečnosti zdaleka nemusí být takové, jak se zdají.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petr Vokáč, CSc  (*1940) je český spisovatel, který ač má technické vzdělání elektrotechnického směru, píše knihy zabývající se tématem historie a historických záhad.  Přesvědčujícím atributem pro něho je experiment, opakovatelný důkaz, historická skutečnost a nebo výpověď spolehlivých a očitých svědků. Vydal čtyři knihy o nevyjasněných záhadách 2. světové války a 11 knih o historických záhadách od UFO, templáře, Johanku z Arku až po Štěchovický poklad. Svoje poznatky publikuje v časopisech. Vystupuje v českém rozhlase a v televizi. Z němčiny překládá příslušnou literaturu. Za jeho literární publikace obdržel čestné uznání Egona Ervína Kische. Na podporu záhadologického hnutí v Čechách založil Fantastic Fact Club.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073764937
Autor
Petra Vokáčová
Kód zboží
171077
Počet stránek
144
Rozměry
8 x 128 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY