Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hitlerova bomba nad Hirošimou

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Jak daleko byli nacisté za druhé světové války s přípravou atomové bomby? Kam se poděly jejich plány a vědci, kteří pracovali na jaderném programu? A jak spolu souvisely komponenty z nacistického programu a jaderného programu Američanů? Petr Vokáč se ve své nové knize zabývá otázkou, zda nemohla být jedna z bomb svržených na Japonsko v roce 1945 vyrobena ze surovin zadržených v Německu nebo zda ji nemohli nacisté dokonce zcela vyrobit sami. Kromě technických specifikací zde autor uvádí celou řadu méně známých faktů okolo daného tématu a zároveň ponechává pro čtenáře dostatek volného prostoru, aby si udělal svůj vlastní názor.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petr Vokáč, CSc  (*1940) je český spisovatel, který ač má technické vzdělání elektrotechnického směru, píše knihy zabývající se tématem historie a historických záhad.  Přesvědčujícím atributem pro něho je experiment, opakovatelný důkaz, historická skutečnost a nebo výpověď spolehlivých a očitých svědků. Vydal čtyři knihy o nevyjasněných záhadách 2. světové války a 11 knih o historických záhadách od UFO, templáře, Johanku z Arku až po Štěchovický poklad. Svoje poznatky publikuje v časopisech. Vystupuje v českém rozhlase a v televizi. Z němčiny překládá příslušnou literaturu. Za jeho literární publikace obdržel čestné uznání Egona Ervína Kische. Na podporu záhadologického hnutí v Čechách založil Fantastic Fact Club.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073764623
Autor
Petra Vokáčová
Kód zboží
171073
Počet stránek
136
Rozměry
7 x 131 x 199
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY