Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zabila jsem

Anotace

Otec Ignác na stopě politického zločinu. Strhující detektivní příběh s hlavní postavou jezuitského kněze.
Rozkryje novinář korupční prostředí před veřejností a podaří se otci Ignácovi rozluštit složitý případ politického zločinu?
K otci Ignácovi přichází mladá žena, která mu sdělí, že právě zabila člověka. Ve zmatku prchá z kostela a zanechává tam obálku s důležitými dokumenty, které jsou klíčovými pro další vývoj celého případu. Jedná se o materiály jejího manžela - investigativního novináře, který odhalil propojení současného politika s velkou a mocnou stavební společností. Osoby, jichž se kauza týká, se nebojí ani únosu dítěte a vydírání.
Provázanost politických struktur, reklamních a marketingových agentur a médií se rozkrývá v napínavě a zasvěceně napsaném detektivním příběhu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petr Zavadil (1968-2014) přečetl vše, co mělo písmena, nebo znaky. Ve všelijakých jazycích, kterým se učil rychleji než jiní. Už jako  pubescent prolétl Raymonda Chandlera a jeho syna Phila Marlowa. Coby plnoletý putoval s Odysseem milovaného Jamese Joyce. Studoval chemii i angličtinu. pracoval jako dělník, šatnář i redaktor Lidových novin. Psal písňové texty, pil pivo, whisky a miloval ženy, v posledku především (či výhradně) tu vlastní, a svoje tři děti. Ve všem uvedeném vynikal. Stál na straně svobody a Evropy, kterou chápal jako svoji vlast. Dostihla ho nemoc, která nepolevila. Jeho prvotina Zabila jsem vyšla tři roky po jeho smrti.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027106554
Autor
Petr Zavadil
Kód zboží
180244
Počet stránek
368
Rozměry
30 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let