Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Století páry

Anotace

Svět se na okamžik zastavil a teď se váhavě jako ospalý kolos rozhoduje, na kterou stranu padne. Mocní metafyzikové si mysleli, že mohou přírodní zákony ohýbat dle libosti, teď se však na ně v oblacích páry žene průmyslová revoluce a hrne zažité pořádky na smetiště dějin.
Ani nově vzniklá industriální říše to nemá snadné. Trolové, sloužící jako pracovní otroci, se začali vzpouzet a bojovat o svá práva. Do těchto neklidných časů se narodil pistolník, nájemný ochránce i zabíječ nestvůr Fastynger van Hauten, kterému se zatím povedlo zklamat každého, kdo se k němu upnul. Vydává se do divokých pralesů, na opuštěná pohřebiště i do spletitých uliček, kde bojuje se svými nepřáteli i sám se sebou a každým svým skutkem rozhoupává misky vah osudu do bláznivého tance.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petr Schink (*1979) je český spisovatel science fiction. Vystudoval obor Informační studia a Knihovnictví na Slezské univerzitě v Opavě. První povídku Velké prádlo vydal v časopise Nemesis v roce 1996. Roku 2001 získal čtvrté místo v soutěži Ikaros za povídku Bezvěrec a roku 2003 rovněž čtvrté místo v této soutěži za postkatastrofickou povídku Čokl. Svou první knihu Špinavá práce vydal roku 2006.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073873370
Autor
Petr Schink
Kód zboží
184812
Počet stránek
296
Rozměry
23 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2010
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let