Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Z lásky ke koním a vlasti

Anotace

Autentický přepis deníků vlastence, který pracoval pro Háchu a plánoval atentát na K. H. Franka.
Životní příběh a osudy příslušníka protektorátního vládního vojska, který se octl ve službách R. Heydricha, plánoval atentát na K. H. Franka a posléze skončil jako vězeň hitlerovského a poté komunistického režimu. Knihy vychází z autentických zápisů jeho osobních deníků, které odtajnil jeho synovec.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petr Enc (*1965) prožíval dětství v Zelenči u Prahy a jako dospívající se přestěhoval do Brandýsa nad Labem, kde žije dodnes. Již od školních let ho fascinovala historie a postupně přenášel svůj zájem mezi paleontologii a archeologii. Nakonec zvítězila rodinná tradice a stal se leteckým mechanikem. Znám je především mezi historickými šermíři a vojensko-historickými kluby pro více než třicetiletou činnost v tomto zájmovém odvětví vojenské historie. Zbraně a armáda ho tak provází celý život. Po vážných zdravotních komplikacích opustil letadla, ale nevzdal se lásky k historii. Přes svůj handicap se rozhodl zasvětit svůj život péči o válečné hroby či památníky a vyhledáváním neznámých obětí druhé světové války. Jako věřící člověk se snaží o smír mezi Čechy a Němci, odpuštění zla činěnému našimi předky a pietě v místech zanechaných nám válkou jako varování. Je členem Modlitební ligy blahoslaveného císaře Karla I. za mír mezi národy a jiných institucí.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087624517
Autor
Petr Enc
Kód zboží
185485
Počet stránek
170
Rozměry
12 x 210 x 297
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Pavel Mészáros - AOS Publishing
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč