Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vražda v secesní vile

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Mrtvý muž v přízemí secesní vily staví před vyšetřovatele zásadní otázku: je to sebevražda nebo vražda? Zmapování charakteru mrtvého a jeho osobních vztahů brzy napoví, že kriminalisté musí pátrat po vrahovi. Vyšetřování odhaluje osudy, charaktery i motivaci těch, kteří jsou s obětí nějakým způsobem spojeni a nemalou roli sehraje také náhoda. Ta stojí i za „atentátem“, kterým se kriminalisty pokusí připravit o život mentálně retardovaný mladík. Všechny indicie nakonec ukazují na manžela ženy, která měla se zavražděným milenecký vztah, ale druhá vražda vyvolá překvapivý zvrat.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petr Bým (1954) - profesní kariéru začal jako nakladatelský redaktor, z vydavatelství Merkur pak přešel do ekonomické redakce ČTK. Pracoval také v řadě periodik (LN, ZN, Profit) jako ekonomický publicista. Dnes je šéfredaktorem internetového deníku Stavební fórum. Psané slovo je pro JUDr. Býma jak celoživotní profesí, tak i největší zálibou. Jeho literární vkus je široký, sahá od historické literatury faktu až po českou beletrii 2. poloviny 20. století. Ve své knihovně má i bohatou "detektivní sekci" - v té dominují zejména R.Chandler, D.Hammet, E.McBain a Ch.Himes, z české tvorby si zvláště cení Zatykače na královnu B. Skočdopole. Petr Bým je ženatý a bydlí v Praze.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072439485
Autor
Petr Bým
Kód zboží
179267
Počet stránek
176
Rozměry
190 x 122 x 20
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let