Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Všechny krásné lži

Anotace

Znepokojivý příběh s temnými postavami, které překračují veškeré hranice, a přitom bez úhony žijí ve svém světě.
Harry Ackerson se zmítá mezi smutkem a zvláštními událostmi, které se okolo něj dějí. Zemřel jeho otec Bill opravdu jen náhodou? Harry nachází další a další střípky, které ho přivádějí k myšlence, že život Billa byl mnohem nejasnější, než si kdy dokázal představit. Do všeho se podivně zaplétá jeho nevlastní matka Alice a její vztahy z minulosti. Co když kus viny leží na každém?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Americký spisovatel Peter Swanson (*1968) debutoval románem The Girl with a Clock for a Heart a pokračoval dalšími třemi thrillery. Na zabití získalo cenu New England Society Book Award, Všechny krásné lži jsou jeho čtvrtým románem. Swansonovy kniha byly přeloženy do více než 30 světových jazyků a sklízí ohlasy napříč zeměmi. Fanoušci jeho díla vychvalují jako působivé, poutavé, fascinující nebo znepokojivé. Petr žije se svou ženou a kočkou v USA, ve státě Massachusetts a chystá pro své čtenáře další romány.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088213383
Autor
Peter Swanson
Kód zboží
181920
Počet stránek
288
Rozměry
26 x 154 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč