Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Poslední na seznamu

Anotace

Ne každý si zaslouží druhou šanci. Drsná krimi ve stylu Hjorth-Rosenfeldta a Michaela Connellyho. 
Když se John probudí v nemocnici s rozsáhlými střelnými zraněními, ví, že z toho vyvázl lacino. John Adderley je tvrdý chlap - agent FBI, vlk samotář s vlastními metodami, který si svoje problémy nechává pro sebe. Jenže ten poslední se mu přeci jenom chystá přerůst přes hlavu. Zpackaný pokus infiltrovat drogový kartel skončil pistolí u hlavy, krvavou přestřelkou a přetrvávajícími záchvaty paniky. Do doby, než bude proti kartelu svědčit u soudu, je John umístěn do programu na ochranu svědků… ve svém rodném Švédsku. 
Z vlastní vůle nastupuje k jednotce pro vyšetřování odložených případů karlstadské policie, kde se ujímá deset let starého zmizení Emelie Bjurwallové, mladé dědičky oděvního řetězce. Jedinými stopami jsou krev a sperma nalezené na útesech za městem. Policie měla podezření na únos, a dokonce zatkla muže z chudší části města, ale protože se nikdy nepodařilo najít Emeliino tělo, museli ho propustit. 
Aby případ vyřešil, musí John nejen vykopat hned několik karlstadských kostlivců a manévrovat mezi novými nadřízenými a kolegy, ale také přehodnotit svůj přístup, protože jak se zdá, nekonvenční metody možná přinášely ovoce ve Spojených státech, ale tohle je Švédsko. A aby toho nebylo málo, na scénu vstupuje ještě Johnův odcizený bratr. 
To vše, zatímco se mu kolem krku stahuje oprátka upletená nepřáteli zpoza Atlantiku. Na jeho hlavu totiž byla vypsána odměna. A trestem za zradu kartelu je smrt.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peter Mohlin a Peter Nyström vyrostli na švédském maloměstě a příběhy z prostředí zločinu psali už když jim bylo deset. Od té doby si vybudovali kariéru jako filmoví a divadelní scenáristé, režiséři a publicisté, jen aby se mohli vrátit ke svým počátkům a začít psát kriminální romány. Poslední na seznamu je jejich první a otevírají tak úplně novou sérii s bývalým agentem FBI Johnem Adderleym v hlavní roli.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251175
Autor
Peter Mohlin , Peter Nyström
Kód zboží
186015
Počet stránek
496
Rozměry
48 x 133 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč