Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Neutroniový alchymista, část 2. - Střet

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Štvanice na doktorku Alkad Mzuovou se účastní už všechny tajné služby i Jozue Calvert. Meziplanetární mafie pokračuje v úspěšném tažení proti Konfederaci. Z nepravděpodobného spojenectví království Kulu a Edenitů povstalo Osvobození Mortonridge, největší pěchotní akce od jedenadvacátého století. Honička za Alchymistou vykazuje stále méně úspěchů a stále více mrtvých.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peter F. Hamilton (*1960) je britský autor literatury science fiction. Jeho knihy jsou řazeny mezi hard science fiction a zejména space opery. Oženil se v roce 2001 a má jedno dítě.
Upozornil na sebe trojicí románů, ve kterých je hlavním hrdinou Greg Mandel, detektiv s telepatickými schopnostmi. Odehrávají se v Anglii blízké budoucnosti s ekonomikou rozvrácenou vládou komunistů a snažící se o vzestup za pomocí výroby pokročilých technologií. Dalším projektem byla rozsáhlá trilogie space oper známá pod názvem Úsvit noci. Každý z dílů této trilogie má přes tisíc stran. Román Padlý drak je popisem extrémně kapitalistického světa ovládaného pěti korporacemi, které se díky své všemocnosti a technologické převaze mohou dokonce zmocnit bohatství vesmírných kolonií. V (proti předchozím) kratším románu Misspent Youth pak autor popisuje verzi Anglie odlišné od té Grega Mandela. Zde se omlazený vědec vrací ke své rodině ve dvacetiletém těle. V knize je popisován fenomén evropské integrace z euroskeptického hlediska. Ve stejném vesmíru, o 300 let později, se odehrává děj románu Pandora's Star. Hamilton zde pokračuje ve svém zkoumání světa, kde je smrt téměř neznámým pojmem díku technologii omlazování.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072544004
Autor
Peter F. Hamilton
Kód zboží
184606
Počet stránek
576
Rozměry
40 x 111 x 165
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2004
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč