Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Neandrtálka hledá člověka

Anotace

Janie Morrisová je tak trochu praštěná, okouzlující dívka s geniálním, analytickým myšlením a fotografickou pamětí. Jenže pro praktický život úplně nepoužitelná. O Janie Morrisové byste měli vědět tři věci:

1) Nedokáže vést rozhovor bez obrovského množství triviálních informací. Stává se jí to, zvláště když je nervózní.
2) Nic ji neznervózňuje víc než Quinn Sullivan.
3) Neumí plést.

Janie Morrisová v jednom dni ztratí přítele, byt i práci a už jen uvažuje, co hrozného pro ni osud ještě nachystal. K jejímu zděšení je svědkem všech těchto událostí Quinn Sullivan, jinak známý jako sir McFešák, a pořád se před ní objevuje jako boty, po nichž toužíte, ale nemůžete si je dovolit. Pro Janie je překvapením, když jí Quinn, předmět její drobné, neškodné a jen maličko stalkerské posedlosti, udělá nabídku, kterou nemůže odmítnout.

Svěží, vtipný a trochu ztřeštěný milostný román nejen pro mladé inteligentní a emancipované ženy. Nejlépe však pro ty, které stále hledají osudovou lásku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penny Reid je úspěšnou autorkou sérií Knitting in the City, Winston Brothers, Rugby a Hypothesis. Její romány se umisťují na žebříčcích nejprodávanějších titulů podle New York Times, Wall Street Journal a USA Today. Kdysi, ještě jako výzkumná pracovnice v oblasti biomedicíny, psávala jen žádosti o granty, nyní píše knihy. Také je mámou na plný úvazek třem drobným človíčkům, manželkou, dcerou, věnuje se pletení, háčkování, šití a v duchu je i ninjou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026910374
Autor
Penny Reid
Kód zboží
183118
Počet stránek
440
Rozměry
36 x 127 x 200
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Baronet a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let