Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Exotické koření s recepty

Anotace

Unikátní a bohatě ilustrovaná publikace má za cíl seznámit zájemce o koření, a celkově o vaření, s jednotlivými druhy exotických bylinek, koření a jejich směsí. Nedílnou součástí knihy jsou i recepty, které vždy obsahují nejméně jedno z uváděných koření.
Kniha má v dnešní době své bohaté opodstatnění, neboť se setkáváme se širokou nabídkou exotického koření ať již prodávaného na našem trhu, nebo dovezeného ze zahraničí. S jeho správným rozlišením a použitím si však zatím poradí jen velmi málo kuchařů či kuchařek, a to i z řad profesionálů, přestože se ho snaží v hojné míře při přípravě jídel používat.
Všechny recepty, uvedené v knize autor vlastnoručně připravil a spolu s Helenou Rytířovou, eventuálně i s příležitostnými hosty, také snědl.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pavel Sedláček (* 1941, Praha) je rockový zpěvák a skladatel, jeden z průkopníků rokenrolového a bigbeatového zpěvu v bývalém Československu. Mimo svou hudební kariéru vystudoval Fakultu elektroniky na ČVUT a v osmdesátých letech 20. století obor kuchař-číšník na Střední hotelové škole. Dlouhá léta podnikal v gastronomii.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027100422
Autor
Pavel Sedláček
Kód zboží
181257
Počet stránek
272
Rozměry
22 x 220 x 283
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč