Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Víc než medaile - Český klub fair play 1975-2014

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Historie Klubu fair play, kterou tato kniha popisuje, se píše od poloviny 70. let minulého století. Snahou jeho zakladatelů bylo vyzdvihnout čestné sportovní jednání.
Za dobu existence Klubu byla Cena fair play udělena dlouhé řadě sportovců, trenérů, funkcionářů i novinářů. Některá jména se na stránky novin dostala poprvé, jiná patří k velmi známým. Ceny fair play udělené sportovním veličinám dokazují, že i pro ně má skutečnou hodnotu pouze vítězství po čestném boji. Pro mládež jsou to ty nejlepší vzory.
Klub fair play chce výrazněji vstoupit do povědomí širší veřejnosti, aby si i diváci a lidé, kteří nesportují, dokázali odpovědět na otázku, co znamená chovat se „fair“. Jestliže na hřišti to znamená ctít soupeře, dokázat mu pomoci i za cenu vlastního znevýhodnění, přiznat chybu, teč či faul, v běžném denním životě je to totéž jako dodržovat zákony, řídit se jimi a přidat trochu lidskosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pavel Kovář (*1944) je redaktor, publicista, autor biografií známých osobností. Od poloviny 70. let působil v deníku Lidová demokracie a od roku 1990 pracuje v týdeníku Reflex. Je mj. autorem životopisných knih o herci Kopeckém, psychiatru Plzákovi, fotbalistovi Bicanovi a žokeji Váňovi. Autorsky se podílel na vzniku četných televizních dokumentů.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020438812
Autor
Pavel Kovář
Kód zboží
172821
Počet stránek
200
Rozměry
240 x 170 x 13
Vazba
Lepena
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč