Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cizinec

Anotace

Současný román o vynikajícím chlapském přátelství i o vyrovnávání se s tíživou minulostí. 
Úspěšný hudební producent Jakub má na Slovensku život, který je mu možné jenom závidět. A právě závist, nekompetentnost lidí, se kterými musí spolupracovat, ale i katastrofální společenská situace, korupce na nejvyšších místech a byrokracie na úřadech jsou důvodem, proč se ve čtyřiceti čtyřech letech rozhodne začít znovu v Norsku. 
Nechává za sebou stres, práci ale i jedno tajemství, kterému za ty roky přivykl natolik, že ho už ani nevnímá. Život se mu protne s rodinou ze sousedství, a to až tak intenzivně, že jeho minulost překoná vzdálenost dva tisíce kilometrů a dostihne jej až na dalekém severu. 
Všechno, o čem Jakub sníval, se plní, ale objeví se záležitosti, o kterých si myslel, že zůstaly za hranicemi nebo se ho netýkají. A tak musí zabojovat s minulostí i s démony budoucnosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pavel Božík je novinář a publicista, žije v Norsku. Působil v redakcích deníků Nový Čas a Plus 1 deň, týdeníků Nový Čas a L’udia a Šarm, v Rádiu Expres, v umělecké agentuře Forza: Forza Music, kde jako stratég a marketingový manažer spolupracoval s domácí i se zahraniční hudební a pěveckou špičkou. Vytvořil vlastní kulturní web Kukni na to! 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020619297
Autor
Pavel Božík
Kód zboží
185389
Počet stránek
272
Rozměry
29 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2021
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč