Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Udělala jsem chybu

Anotace

Napínavý román pro ženy s detektivní zápletkou. 
Čeho je schopná žena, když se ocitne v naprosto bezvýchodné situaci? Roz využije nabídku, kterou by za jiných okolností nikdy nepřijala. Její rozhodnutí však vede ke zločinu a k dalším nepředvídatelným událostem… 
Jsou věci, o kterých se ve slušné společnosti nemluví. Jako třeba schvalování prostituce. Stejně tak jsou věci, které se ve slušné společnosti nedělají. Jako třeba mít sex s manželem kamarádky své sestry. Jenže fyzioterapeutka Roz je osamělá matka a je zoufalá. Její podnikání zkrachovalo, tíží ji dluhy, kam se podívá, a musí vysvětlovat svému malému synovi, proč nemají peníze, i když tráví tolik času v práci, a proč jim zrovna někdo odstěhoval všechen nábytek. 
Teď ale dostala nečekanou nabídku od cizího člověka, kterému se líbí. Za jednu společnou noc jí zaplatí tolik, že se Roz bude moci znovu postavit na nohy. Roz nevidí jinou možnost než přijmout. I když se právě seznámila s velmi sympatickým mužem ví, že se pouští do hodně nebezpečného podniku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Britská spisovatelka Paula Daly se narodila v Lancashiru. Než začala psát svůj první román Co jsi to za matku?, byla fyzioterapeutkou na volné noze. Krátkou dobu žila ve Francii, ale vrátila se do Anglie, protože se jí stýskalo po tamním ruchu a shonu. Po úspěchu své prvotiny napsala thrillery Přátele měj nablízku, Udělala jsem chybu, The Trophy Child, Open Your Eyes a Clear My Name; jako e-kniha vyšla povídka No Remorse. Na motivy jejích románů, odehrávajících se v okolí jezera Windermere, natočila v letošním roce britská televize ITV šestidílnou sérii Deep Water.
Paula Daly žije v Jezerní oblasti v hrabství Cumbria s manželem, třemi dětmi a vipetem Skippym.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075955326
Autor
Paula Daly
Kód zboží
183476
Počet stránek
312
Rozměry
23 x 130 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2022
Nakladatel
BB/art s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč