Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Přátele měj nablízku

Anotace

Psychologický thriller. Co uděláte, když vám nejlepší kamarádka ukradne manžela? Natty a Sean Wainwrightovi žijí ve stabilním manželství, mají dvě dospívající dcery, prosperující hotel a krásný dům. Když mladší dcera těžce onemocní na školním výletě ve Francii, Natty spěchá za ní. Naštěstí je u nich právě na návštěvě Nattina nejlepší přítelkyně Eve, která se nabídne, že zůstane déle a pomůže Seanovi s dcerou i domácností. Po návratu však Natty zjistí, že se Eve v rodině zabydlela až moc: Sean se do ní beznadějně zamiloval a chce od Natty odejít.
Zdánlivě banální příběh. Jenže všechno je trochu jinak – především proto, že každý z milostného trojúhelníku si s sebou z minulosti nese nějaké tajemství. A leckdo z nich vůbec není tím, za koho se vydává.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Britská spisovatelka Paula Daly se narodila v Lancashiru. Než začala psát svůj první román Co jsi to za matku? byla fyzioterapeutkou na volné noze. Krátkou dobu žila ve Francii, ale vrátila se do Anglie, protože se jí stýskalo po tamním ruchu a shonu. Po úspěchu své prvotiny napsala thrillery Přátele měj nablízku, Udělala jsem chybu, The Trophy Child, Open Your Eyes a Clear My Name; jako e-kniha vyšla povídka No Remorse. Na motivy jejích románů, odehrávajících se v okolí jezera Windermere, natočila britská televize ITV šestidílnou sérii Deep Water. Paula Daly žije v Jezerní oblasti v hrabství Cumbria s manželem, třemi dětmi a whippetem Skippym.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075952684
Autor
Paula Daly
Kód zboží
174930
Počet stránek
296
Rozměry
199 x 129 x 23
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč