Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Co jsi to za matku?

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Co se stane, jestliže zmizí dítě vaší nejlepší kamarádky, právě když jste ho měla na starosti? Co si počnete? Přesně tohle řeší Lisa Kallistová jednoho mrazivého prosincového dne v anglické Jezerní oblasti. Celý svět se jí změní v noční můru. Nejenže se totiž třináctiletá Lucinda pohřešuje jen a jen Lisinou vinou, ale navíc jde už o druhou dívku, která zmizela během pouhých čtrnácti dní. A tu první našli donaha svlečenou, poté co si prošla strašlivým utrpením. Lisa je zničená pocitem viny, a když ji Lucindina rodina veřejně obviní, rozhodne se svou chybu napravit. Začne postupně odkrývat okolnosti Lucindina zmizení a přitom zjistí, že nic není takové, jak se na první pohled zdálo. Co jsi to za matku? je úspěšná prvotina britské autorky mladší generace.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Britská spisovatelka Paula Daly se narodila v Lancashiru. Než začala psát svůj první román Co jsi to za matku? byla fyzioterapeutkou na volné noze. Krátkou dobu žila ve Francii, ale vrátila se do Anglie, protože se jí stýskalo po tamním ruchu a shonu. Po úspěchu své prvotiny napsala thrillery Přátele měj nablízku, Udělala jsem chybu, The Trophy Child, Open Your Eyes a Clear My Name; jako e-kniha vyšla povídka No Remorse. Na motivy jejích románů, odehrávajících se v okolí jezera Windermere, natočila britská televize ITV šestidílnou sérii Deep Water. Paula Daly žije v Jezerní oblasti v hrabství Cumbria s manželem, třemi dětmi a whippetem Skippym.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075076649
Autor
Paula Daly
Kód zboží
175488
Počet stránek
278
Rozměry
211 x 151 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY