Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Prstenec singularity

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Různé frakce se pokoušejí získat kontrolu nad Prstencem, obrovitou vesmírnou stanicí vystavěnou kolem Země. Prstenec je dílem inženýrů, kteří přeměnili většinu lidstva ve skupinové vědomí zvané Společenství. To rychle zjistilo, jak proniknout do dalších realit a zmizelo z té naší. Zbytky lidí geneticky upravilo své děti tak, aby vytvořily skupiny jednotlivců spjatých tak těsně, že tvoří jedinou osobnost. Jedna z takových skupin narazí během cvičebního programu na přísně utajený výzkum a brzy se ocitne na útěku ve snaze nenechat se zabít. Děj dobrodružného románu se přesouvá ze zemské orbity do džunglí Amazonie, zažijete dramatické okamžiky ve vesmíru, ale i téměř idylickou pouť s rodinkou geneticky modifikovaných medvědů... Poznejte jednu z budoucích hvězd žánru v románu, který se možná nevyhnul drobným chybám každého začátečníka, ale přesto zůstává skvělou zábavou až do konce. Kniha získala cenu Locus a Cenu Comptona Crooka pro nejlepší debut roku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paul Melko (*1968) Američan, člen nadějné nastupující generace, do science fiction vstoupil již v roce 1996, ale větší pozornost poutá až od roku 2003, kdy publikoval povídku Singletons in Love (Zamilovaní jedinci), která spolu s dějově předcházející povídkou Strength Alone (Síla sama, 2004) tvoří úvodní kapitoly nedávno publikovaného debutového románu Singularity's Ring (Prstenec singularity, 2008), v němž lidstvo projde singularitou a je z devadesáti procent buď mrtvé, nebo přeměněné k nepoznání. . K nejznámějším Melkovým dílům patří i novela The Walls of the Universe (Stěny vesmíru, 2006), kterou teď hodlá rozvést do románové podoby.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933502
Autor
Paul Melko
Kód zboží
179751
Počet stránek
344
Rozměry
165 x 110 x 25
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2012

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let