Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Doktore, fofrem, jde o život

Cena 89
Není dostupné
Anotace

Čerstvý majitel univerzitního diplomu Barry netuší , co ho čeká v prvním zaměstnání. Bude asistentem praktického lékaře v Ballybucklebo! Tuhle vesničku málem nenajde na mapě, ale na místě zjistí, že ne chce žít jinde než tady - v srdci smaragdových kopců a údolí severního Irska. Pak se však poprvé setká se svým šéfem, doktorem Fingalem O'Reillym. Tenhle starší muž, jehož základním ponaučením je "nikdy pacientům nedovol, aby ti přerostli přes hlavu!" , má velmi svérázné metody. Je prchlivý O'Reilly šarlatán prvního řádu, anebo naopak ten nejlepší učitel, od kterého Barry získá mnohem víc, než se kdy naučil na fakultě? Ať už tohle dopadne jak chce, po seznámení s O'Reillyho pacienty - mezi nimiž s e najdou opravdu rázovité figurky - je mu jasné, že minimálně o životě, a nejspíš i o lásce se tady dozví víc, než kdy doufal.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patrick Taylor se narodil a vyrostl v Bangoru v severoirském hrabství Down. Je lékař, věnuje se především výzkumu v tomto oboru. Volný čas rád tráví na moři, věnuje se též stavbě modelů lodí. Je otcem dvou dětí. Žije střídavě v Kanadě a v Irsku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073355098
Autor
Patrick Taylor
Kód zboží
153947
Počet stránek
384
Rozměry
30 x 130 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2009

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY