Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vděčností k úspěchu

Anotace

Myslíte si, že štěstí mají vždycky jenom ti druzí? Že vám prostě tak nějak "není souzeno"? Pak je tato kniha určena právě pro vás. Úspěšná autorka Pam Grout vás provede cestou naladění vaší mysli na vlnu vděčnosti a radosti, cestou, která už tisícům lidí na celém světě změnila život od základů.
Každý jsem to někdy zažili. Ten pocit, že dobré věci se dějí jen těm jiným. Nechápeme, že někdo může tvrdit, že svět je krásné místo. A právě takový čtenářům je určena tato kniha.
A také tomu malému vyděšenému místečku, které v sobě máme všichni a které stále nemůže uvěřit, že by nás vesmír skutečně mohl mít rád a že je tady nějaká síla, která pracuje ve spolupráci s našimi největšími touhami.
V této knize si ukážeme, jak zvýšit šířku pásma našeho vědomí. Snadnými a jednoduchými praktikami, které nezaberou více než pět minut denně, zajistíte svému nervovému systému nové vedení, přepíšete staré návyky a doslova změníte chemické vlastnosti svého mozku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pam Grout je průzkumnice na hranicích kouzel a čar. Hrála kompars v zombie filmu, složila country písničku, vytvořila televizní seriál a byla v duchovním kontaktu s masajskými válečníky, tureckými sultány a Intim, ekvádorským bohem Slunce. Živí se psaním. Vydala 18 knih, včetně mezinárodního bestselleru E-Squared: Nine Do-It-Yourself Energy Experiments That Prove Your Thoughts Create Your Reality, a píše reportáže a články pro CNN, Men’s Journal, The Huffington Post a People.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026507284
Autor
Pam Grout
Kód zboží
182326
Počet stránek
232
Rozměry
15 x 145 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let