Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zlobí vaše dítě?

Anotace

Buďte rádi, že nemáte mě! Autorka mnoha knih o józe, astrologii, lidovém léčitelství, alternativní medicíně a léčivých místech přichází s knihou svých zážitků z dětství. Formou krátkých příběhů, které se podobají formou a rozsahem příběhům z úspěšné knihy Věřte nevěřte, popisuje období svého života od narození do šestnácti let. Tentokrát jsou příběhy laděny nikoliv tajemně, i když se v některých tomuto nádechu přece jen autorka neubránila, ale humorně. S pobavením a filozofickým nadhledem vzpomíná na své velmi pikantní, dobrodružné a někdy až nebezpečné zážitky na vesnici v Krušných horách. Jako vesnické dítko byla obdařena všemi možnými dětskými neřestmi, zejména neposedností, zvědavostí a zdravou drzostí. Tato kniha, jak Olga Krumlovská upozorňuje, není v žádném případě návodem pro zlobivé děti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olga Krumlovská (*1963) přední česká astroložka, a autorka desítek knih o astrologii, lidovém léčitelství, psychotronice a záhadných jevech mezi nebem a zemí. Absolvovala Fakultu žurnalistiky na Karlově univerzitě v Praze a vybrané přednášky z dramaturgie a scénáristiky na FAMU. Spolupracuje s řado médií (Česká televize, Rádio Impuls, časopisy Astro, Vlasta, Katka a další) a od roku 1995 píše publikace o józe, alternativní medicíně, astrologii a tajemných jevech.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072434749
Autor
Olga Krumlovská
Kód zboží
117129
Počet stránek
168
Rozměry
18 x 138 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2010
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč