Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ta jemná duše zvířat a jak ovlivňují člověka

Anotace

O tom, že zvířata dokáží lépe než lidé rozpoznávat různá škodlivá nebo naopak pozitivní místa naši prapředci nikdy nepochybovali. Věděli, že se škodlivým zónám neboli místům, která mají na živý organismus neblahý vliv, nevyhýbají jen psi, ale dobře je rozpoznají také krávy, ovce, prasata, králíci a morčata. V místech se škodlivým vlivem na lidský organismus si naopak libují kočky, vosy, zde stavějí svá hnízda, mravenci mraveniště.
Autorka knih o tajených jevech, ezoterice, astrologii, lidovém léčitelství a józe přichází s knihou o zvířatech a jejich tajemné duši., které je obdařena zvlášť vyvinutým šestým smyslem. Kromě příběhů a vlastní zkušenosti, jichž má spisovatelka díky svému dětství na vesnici požehnaně, se zabývá jednotlivými zvířaty v mytologii, soustředí se na jejich léčitelské schopnosti a zmiňuje se o tom, co symbolizují ve snech.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olga Krumlovská (*1963) vystudovala Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Během denního studia na této fakultě navštěvovala vybrané přednášky na dramaturgii (FAMU) a psychologii (Filozofická fakulta). Pracovala jako v novinářka v mnoha časopisech i dalších médiích (Radio Impuls, Česká televize). Od roku 1997 se věnuje astrologii a lidovému léčitelství. Vztah k tajemným jevům, léčitelství a babičkovským praktikám získala v rodině. Její matka léčila zásadně bylinkami, které s dětmi sbírala, a dědeček žil dva roky v Mongolsku. Zajímal se zejména o orientální léčebné praktiky a filozofii. Nezanedbatelný vliv na zvýšenou vnímavost autorky k paranormálním jevům mělo i velmi tajemné a magické prostředí loveckého zámečku na samotě v lese, kde vyrůstala. Od roku 1995 píše publikace o józe, alternativní medicíně, astrologii a tajemných jevech (např. Jóga prstů, Zóny zdraví a života, Dokonalé dítě podle hvězd a s J. Alexou Léčení těla a duše)


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088073055
Autor
Olga Krumlovská
Kód zboží
177780
Počet stránek
200
Rozměry
213 x 153 x 15
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let