Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Léčivá pavučina a dalších 99 záhad a zázraků

Anotace

Víte, proč si naši předkové přikládali na rány pavučiny? Ne, nebylo to kvůli tomu, že pavouci prý přinášejí štěstí, ale proto, že na pavučinových vláknech bývá plíseň podobná penicilinu, a tak se rány nezanítily. Když se lidovým léčitelstvím zabýváte do hloubky zjistíte, že takových rozumných pověr je celá řada. Spisovatelka a astroložka Olga Krumlovská a exaktní vědec Jiří Alexa se proto v této knize pokusili spojit mystiku s racionálnem. A prověřit mnohé babské recepty našich předků. Prozradíme vám, že našli spoustu překvapivého a užitečného.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olga Krumlovská (*1963) vystudovala Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Během denního studia na této fakultě navštěvovala vybrané přednášky na dramaturgii (FAMU) a psychologii (Filozofická fakulta). Pracovala jako v novinářka v mnoha časopisech i dalších médiích (Rádio Impuls, Česká televize). Od roku 1997 se věnuje astrologii a lidovému léčitelství. Vztah k tajemným jevům, léčitelství a babičkovským praktikám získala v rodině. Její matka léčila zásadně bylinkami, které s dětmi sbírala, a dědeček žil dva roky v Mongolsku. Zajímal se zejména o orientální léčebné praktiky a filozofii. Nezanedbatelný vliv na zvýšenou vnímavost autorky k paranormálním jevům mělo i velmi tajemné a magické prostředí loveckého zámečku na samotě v lese, kde vyrůstala. Od roku 1995 píše publikace o józe, alternativní medicíně, astrologii a tajemných jevech (např. Jóga prstů, Zóny zdraví a života, Dokonalé dítě podle hvězd a s J. Alexou Léčení těla a duše)

Ing. Jiří Alexa CSc. (*1929 v Praze) je jaderný chemik, který je známý vědeckými pracemi z oboru a s ekologickou problematikou. Spolupracoval na několika knihách s novinářkou a léčitelkou Olgou Krumlovskou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088073321
Autor
Olga Krumlovská , Jiří Alexa
Kód zboží
180763
Počet stránek
176
Rozměry
9 x 147 x 208
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč