Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Záletný ďábel a jiné radosti

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Humor, literární i kreslený, je na trhu s knihami nedostatkové zboží a autorů, kteří píší humoristické knihy, je velmi málo. Nová kniha Oldřicha Dudka obsahuje humorné povídky na téma láska, manželské i mimomanželské vztahy a život vůbec. Celá kniha je doprovázena autorovými kreslenými vtipy. Jak sám autor říká: „Žijeme v době, kdy člověk potřebuje čím dál tím víc čistý kyslík do plic. A humor je čistým kyslíkem, který břemeno života pomáhá nadlehčovat.“

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oldřich Dudek (*1946, Praha) je český spisovatel, scénárista a kreslíř humoru. V mládí absolvoval Filmovou fakultu Akademie múzických umění v Praze.
Autor napsal scénáře pro televizi, stal se scénáristou pořadu pro děti Malý televizní kabaret, vypracoval scénáře ke komediím Hvězdář a kometa, Správný učitel nenosí meč, Lásky na zítřek, a k zábavným pořadům Stodola Michala tučného, Dámský kabaret a mnoha dalších.
Oldřich Dudek napsal knihy: To jsem celý já, Záletný ďábel a jiné radosti, Potřeštěné pohádky, Mejdan s hvězdami, Tučňák je taky jenom člověk, Průšvihy firmy Neprakta atd.
Dudek namaloval ohromné množství kreslených vtipů, napsal velké množství rozhlasových a humoristických povídek.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072437580
Autor
Oldřich Dudek
Kód zboží
179740
Počet stránek
336
Rozměry
190 x 122 x 32
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let