Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kde je touha, bývá ouha!

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Kniha vtipných detektivních příběhů pojednává o ženách a mužích, kteří se v určitém bodě svého bytí ocitají v podivné prázdnotě, kdy najednou neví, co vlastně mají se svým životem dělat dál. Této jejich šedé nicotnosti totiž chybí jedna ze základních ingrediencí života, která se nazývá láska. Na tento stav pohlíží spisovatel a výtvarník Oldřich Dudek pohledem vtipně hravým a své povídky doprovází kresleným humorem na dané téma. Navíc jsou příběhy doprovázeny přítelkyněmi, které jsou lásce nejbližší – totiž vraždami, ať už skutečnými nebo domnělými…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oldřich Dudek (* 23. května 1946, Praha) je český spisovatel, scénárista a kreslíř humoru. V mládí absolvoval Filmovou fakultu Akademie múzických umění v Praze.
Autor napsal scénáře pro televizi, stal se scénáristou pořadu pro děti Malý televizní kabaret, vypracoval scénáře ke komediím Hvězdář a kometa, Správný učitel nenosí meč, Lásky na zítřek, a k zábavným pořadům Stodola Michala tučného, Dámský kabaret a mnoha dalších.
Oldřich Dudek napsal knihy: To jsem celý já, Záletný ďábel a jiné radosti, Potřeštěné pohádky, Mejdan s hvězdami, Tučňák je taky jenom člověk, Průšvihy firmy Neprakta atd.
Autor namaloval ohromné množství kreslených vtipů, napsal velké množství rozhlasových a humoristických povídek.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072439683
Autor
Oldřich Dudek
Kód zboží
179737
Počet stránek
304
Rozměry
190 x 122 x 30
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let