Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Krása noci

Anotace

Emotivní, poetický příběh o hledání sebe sama, pochopení podstaty svého bytí i nalezení životní rovnováhy a místa v životě.
Jaké je milovat? A jaký je pocit být milován? Jak člověk pozná a ví, že je to opravdové?
Dvě ženy, dvě povahy, jedno léto... Semestr skončil, začínají zasloužené dva měsíce volna. Claire, pětačtyřicetiletá profesorka na prestižní univerzitě, z taxíku pozorovala ženy v pařížských ulicích. Kolik tajemství zamlčují? Kolik milenců, nemilenců, kolik nevyplakaných slz? Kolik nevyslovených, neuskutečněných nápadů? Uznávaná pařížská etoložka po dvaadvaceti letech manželství stále víc a víc touží po tom, aby cítila, že žije, ne že pouze existuje.
Devatenáctiletá Julie zase čeká na něco, co rozpálí její nitro – opojení životem, odvahu, vášnivou lásku. A protože osud píše své vlastní příběhy, právě Claire a Julie mají strávit žhnoucí léto na pobřeží Bretaně – s Claiřiným manželem Gillesem a synem Nicolasem, který je zároveň Juliiným přítelem.
Zde, na konci světa, obě tak rozdílné ženy objevují opět chuť do života a spalující, mořem vonící vášeň. Nikdy už nebudou stejné jako dřív. A způsobí jejich proměnu pouze slunce, písek, moře a sůl?
Tato kniha by měla být povinnou četbou pro všechny ženy, které se chtějí naučit být lepší. Pro všechny, které se samy sebe ptají, jestli si vybraly tu správnou cestu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nina George (*1973) je německá spisovatelka a novinářka. Od svých 14 let pracovala v různých restauracích a barech či jako recepční v hotelu. To byla její univerzita. Novinařině se zase vyučila v Penthouse. O tom, že to byla průprava pro psaní dostačující svědčí skutečnost, že se jako novinářka a spisovatelka na volné noze živí už od svých dvaceti let. Pod svým jménem zatím napsala sedm románů. Pod pseudonymem Anne West publikovala populárně naučné knihy v oblasti lásky, sexuality a erotiky. Píše také pod jménem Nina Kramer.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024391854
Autor
Nina George
Kód zboží
184449
Počet stránek
296
Rozměry
32 x 125 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let