Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kostýmek Jackie Kennedyové

Anotace

Romantický, sentimentálně laděný příběh mladé švadleny Kate a řezníka Patricka. Oba původem z Irska hledají lásku a vlastní život v šedých ulicích New Yorku počátku 60. let 20. století.
Kate působí v proslulém módním salonu, kde se jí jednoho dne naskytne příležitost podílet se na vytvoření kostýmku pro první dámu. I přestože se s ní Kate nikdy nesetkala, zná každý záhyb jejího těla a snaží se objednávku na růžový kostýmek dovést k naprosté dokonalosti. Sama žije v iluzích o spokojeném a přepychovém životě první dámy, o společenském postavení i životě ve vyšších sférách. Až po tragických událostech onoho listopadového dne roku 1963 si uvědomí, že skutečné štěstí spočívá často v těch nejběžnějších a nejobyčejnějších věcech.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nicole Mary Kelbyová je autorkou děl White Truffles in Winter, In the Company of Angels, Whale Season, která jsou nadšeně přijímána kritiky. Získala cenu Florida Book Award za sbírku povídek A Travel Guide for Reckless Hearts. Střídavě žije v ST. Paul ve státě Minnesota, v Bath v Anglii a na ostrově Great Island v Irsku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024753690
Autor
Nicole Mary Kelbyová
Kód zboží
181207
Počet stránek
288
Rozměry
27 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let