Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Modrá světla Jokohamy

Anotace

Strhující, atmosférický a mnohovrstevnatý román, který byl jedním z nejdiskutovanějších debutů roku 2017.

Inspektor Iwata se po těžkém životním období vrací k práci u policie. Nastupuje na tokijské oddělení vražd, kde je s novou horkokrevnou kolegyní okamžitě postaven před hrůzu nahánějící případ vyvražděné rodiny. Pachatel vyňal jedné z obětí srdce, na místě po sobě zanechal tajemný symbol a vše nasvědčuje tomu, že půjde pouze o první ze série brutálních rituálů. Detektiv, který vyšetřování vedl od počátku, spáchal po krátké době sebevraždu a pátrání po vrahovi podrobí těžké zkoušce také Iwatovu křehkou psychiku zatíženou nejedním traumatem z minulosti. Modrá světla Jokohamy jsou evokativní a mnohovrstvený román s detektivní zápletkou, napsaný s výsostným citem pro atmosféru.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nicolás Obregón (*1984) vyrůstal v Madridu a Londýně, žije v Los Angeles a za svou „duchovní vlast“ označuje Japonsko. Do něj se zamiloval už v dětství, kdy jej učarovaly japonské komiksy. Než se stal spisovatelem na plný úvazek, živil se jako knihkupec, pošťák, redaktor právních textů nebo autor cestopisů. K napsání knihy Modrá světla Jokohamy jej inspiroval skutečný zločin, o němž četl při své první návštěvě Japonska a který i po dlouhých 16 letech zůstal stále nevyřešen. Titul vyšel v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Španělsku, Rusku a Nizozemí. Na začátek roku 2018 chystá pokračování série.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074735769
Autor
Nicolás Obregón
Kód zboží
177120
Počet stránek
440
Rozměry
205 x 136 x 30
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 6000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let
Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY