Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pravda: Nepříjemně upřímná kniha o vztazích

Anotace

Všechno, co byste potřebovali vědět o lidských vztazích v jedenadvacátém století, ale báli jste se zeptat.
Sonda do různých forem vztahů, kterými si autor na vlastní kůži prošel, protože měl pocit, že monogamní vztah není pro něj. Že mu něco chybí.
Dlouho očekávané pokračování knihy Hra Neila Strausse, zábavného a poučného díla současné žurnalistiky, které opět nastartovalo mezinárodní „sváděcí komunitu“ a ze Strausse udělalo známou osobu – uctívanou či nechvalně proslulou – mezi muži i ženami. V knize Pravda se Strauss pouští do zatím nejobtížnějšího tématu, do partnerských vztahů. A během této divoké a nadmíru zábavné cesty se snaží najít odpovědi na otázky, které si muži i ženy pokládají každý den:

• Je přirozené být celý život věrný jednomu člověku?
• Mohou alternativy k monogamii přinést lepší vztahy a větší štěstí?
• Co nás přitahuje na partnerech, které si vybíráme?
• Dokážeme zamezit uvadání vášně a romantiky s postupujícím časem?

Hledání odpovědí autora zavede do odvykací léčebny pro sexuálně závislé, nejmodernějších vědeckých laboratoří, současných harémů, na sexuální orgie a – což je nejděsivější – k vlastní matce. Jeho zjištění změní vše, co do té doby věděl o lásce, sexu, vztazích i o sobě samém. Pravda je pronikavě upřímná a neodolatelně čtivá kniha, která může mít stejný vliv i na vás. Pokud vás Hra naučila, jak se seznámit s příslušníky opačného pohlaví, Pravda vás naučí, jak si je udržet.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neil Strauss (*1969) je americký spisovatel a novinář. Deset let působil jako hudební kritik, kulturní zpravodaj a sloupkař v deníku The New York Times, psal oceněné reportáže pro časopis Rolling Stone, které ho proslavily jako člověka, jenž si dokázal získat důvěru některých střežených a tajnůstkářských celebrit. Tyto rozhovory vyšly souhrnně v bestselleru Everyone Loves You When You’re Dead. Jeho další úspěšné knihy zahrnují biografii zpěváka Marilyn Mansona Dlouhá trnitá cesta z pekla, Jak si nahrabat jako pornohvězda, Mötley Crüe: Zpověď rockové skupiny s nejhorší pověstí na světě či bestseller Hra: Průnik do tajné společnosti mistrů svádění, jíž se dostalo pochybného ocenění nejčastěji kradené knihy (kromě bible) v obchodech americké sítě knihkupectví Barnes and Noble. Vedle novinařiny Strauss účinkoval v komediálním televizním seriálu či rockových videoklipech, objevil se v moha talk show, napsal popisky na přebaly desek skupiny Nirvana a vystupuje jako DJ po celém světě. Má také svůj rozhlasový pořad Vnitřní kruh s Neilem Straussem. A napsal řadu televizních pořadů pro HBO, FX a Cartoon Network.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075651648
Autor
Neil Strauss
Kód zboží
181355
Počet stránek
488
Rozměry
29 x 147 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč