Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pohřeb

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Nathan nikdy nezapomněl na nejhorší noc svého života, kdy náhle a strašlivě zemřela mladá žena. Jenom on a Bob, jeho starý známý, vědí, co se tehdy doopravdy stalo, a míní to tak nechat. Ale o mnoho let později, za jedné deštivé noci, se u Nathanových dveří objeví Bob a nese děsivé zprávy. Staré rány jsou znovu otevřeny a hrozí, že celý Nathanův svět rozcupují na kousky. Protože Nathan teď má svá vlastní tajemství… tajemství, která mohou zničit všechno, o co bojoval a co vybudoval. A Bob si nejspíš ani neuvědomuje, jak daleko je Nathan ochoten zajít, jenom aby je udržel v tajnosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neil Cross je britský spisovatel a scénárista, držitel Ceny Edgara Allana Poea, známý zejména jako tvůrce úspěšného a cenami ověnčeného seriálu Luther z produkce stanice BBC a hororového filmu Mama. The Guardian ho tituluje jako britského Stephena Kinga a o jeho POSEDLOSTI mluví jako o chorobně čtivém románu. Narodil se v Bristolu v roce 1969. Než se usadil, žil v Edinburghu, Brightonu, Leedsu a Londýně. Přestože je v dnešní době známější jako scénárista, svoji kariéru zahájil jako spisovatel již v roce 1998. Je autorem několika románů (Always the Sun, Burial, Captured a bestselleru Heartland, jenž byl nominován na ocenění PEN/Ackerley Prize 2006). Jeho zatím poslední román The Calling vyšel ve Velké Británii v roce 2011.

Neil Cross je tvůrcem a výhradním autorem seriálu Luther, za který byl dvakrát nominován na prestižní ocenění Emmy Awards za nejlepší scénář a byl vysílán ve více jak 160 zemích světa. Je také hlavním scénáristou špionážního seriálu BBC Spooks šesté a sedmé série, dvou epizod Pána času (Doctor Who), Crossbones - akčního dobrodružného seriálu pro NBC s Johnem Malkovichem v hlavní roli. Nadále píše scénáře pro televizi jak v Británii, tak ve Spojených státech. V roce 2011 jej magazín Variety zařadil na prestižní seznam deseti nejlepších scénáristů. Ačkoliv pracuje v Anglii a Los Angeles, žije se svojí ženou a dvěma syny ve Wellingtonu na Novém Zélandu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024374451
Autor
Neil Cross
Kód zboží
177774
Počet stránek
288
Rozměry
203 x 127 x 3
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let