Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jak se chytá ruský špion

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Napínavý a zároveň zábavný příběh  o tom, jak si člověk může splnit svůj sen – a jak mu to obrátí život naruby.
Tři dlouhé nervy drásající roky prováděl Naveed Jamali v New Yorku špionáž pro Rusko. Tři roky směňoval flash disky s citlivými technickými daty za obálky s finanční hotovostí a zaprodával svou rodnou zemi v hlučných restauracích a na tichých parkovištích. Nebo si to alespoň Rusové mysleli. Jejich zdroj ve skutečnosti pracoval jako dvojitý agent pro FBI. A všechno se to událo víceméně náhodou. Když firmu Naveedových rodičů kontaktoval v osmdesátých letech pracovník sovětského velvyslanectví při OSN, nikdo netušil, že pár desítek let poté se Naveed bude aktivně podílet na odkrývání ruských špionážních aktivit na půdě této organizace. Vybaven důkladnou znalostí špionážních filmů (a dostatečnou dávkou zdravého humoru) líčí napínavým, zábavným a zákulisními informacemi nabitým stylem, jak se mu splnily jeho nejtajnější představy a jak mu to obrátilo život vzhůru nohama.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Newyorský rodák Naveed Jamali se po úspěšné misi dvojitého agenta stal zpravodajským důstojníkem armády Spojených států v záloze. Více než deset let pracoval v technickém managementu. Pravidelně přednáší o systémech prediktivní analýzy, bezpečnosti, špionáži a kontrašpionáži. Naveed žije s manželkou a dvěma syny v New York City. V dohledné době nehodlá cestovat do Ruska.

Ellis Henican je spoluautorem čtyř bestsellerů New York Times, sloupkařem a populárním televizním a rozhlasovým komentátorem.

Filmová práva na jejich společnou knihu Jak se chytá ruský špion zakoupila společnost 20th Century Fox,. Režie snímku se ujme Marc Webb (Kancl, Amazing Spider-Man).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024252162
Autor
Naveed Jamali , Ellis Henican
Kód zboží
179188
Počet stránek
312
Rozměry
206 x 135 x 27
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč