Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Královna triatlonu

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena – Natascha Badmannová, skutečná první dáma této disciplíny. Její cesta k úspěchu byla mimořádně složitá – v dětství ji zneužíval nevlastní otec, v šestnácti otěhotněla, později pracovala jako sekretářka a trpěla extrémní nadváhou. Radikální obrat nastal v roce 1989, kdy potkala někdejší národního triatlonového trenéra a posléze i svého partnera. Toni Hasler v ní objevil talent pro vytrvalostní sport a během několika let ji dovedl na samý vrchol sportovní kariéry. Šestkrát vyhrála ikonický závod na Havaji, stala se několikanásobnou sportovkyní roku… Jenže pak přišel brutální pád z kola a proroctví, že už nikdy v životě nebude závodit. Vůle ale byla silnější… Kniha přináší pohled do zákulisí jedné z nejúžasnějších sportovních disciplín a do duše nezlomné ženy se kterou se osud nemazlil.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Natascha Badmannová (*1966) je švýcarská duatlonistka a triatlonistka. Šestkrát se stala mistryní světa na dlouhé ironmanské trati, dvakrát zvítězila na mistrovství světa v duatlonu. Její soupeření s Paulou Newby-Fraserovou bývá vnímáno jako obdoba „železné války“ mezi Marcem Allenem a Davem Scottem, legendárním soubojem nejvýznamnějších triatlonistů své doby. Natascha žije se svým trenérem a partnerem Tonim Haslerem ve Švýcarsku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020438638
Autor
Natascha Badmannová
Kód zboží
172804
Počet stránek
176
Rozměry
14 x 162 x 243
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let