Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Rockové tango

Anotace

Někdy se právě ze splněného snu může vyklubat ta nejhorší noční můra. O tom se na vlastní kůži přesvědčila i Sunshine Lawsonová, když se jí po letech podařilo setkat se s jejím zbožňovaným idolem. Jenže sukničkář Damien Shane není jenom populárním rockerem, ale také bezcharakterním ničemou, který nemá respekt před ničím a nikým. Kdo by si myslel, že setkání zrzavé Sunshine a zpěváka Damiena skončí láskou na první pohled, je na velkém omylu. Právě naopak, nenávist, zklamání a vystřízlivění jsou pocity, které si zdravotní sestra a bývalá profesionální tanečnice ze setkání odnáší. Lidé se v životě vidí vždy dvakrát a jinak to nebude ani tentokrát. Damien Shane se po těžké nehodě musí stáhnout do ústraní. Množství operací není ničím v porovnání s tím, že přišel o zrak. Jeho ošetřovatelkou se stává dívka, které kdysi ublížil. Vzpomene si na ni arogantní hudebník? Sunshine je totiž první ženou, která mu nemíní darovat absolutně nic a navíc ho nutí přemýšlet o sobě. Nečekaný konec příběhu vás přinutí zamyslet se nad tím, že v životě opravdu nic není zadarmo. Autorka úspěšného milostného románu Pákistánská princezna.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Monika Wurm (*1983) se narodila v malé vesničce na Slovensku. Vystudovala střední průmyslovou školu se zaměřením na technicko-informatické služby. Před několika lety našla své štěstí v podobě nového života v hlavním městě Rakouska. Už dávno toužila napsat knihu, která by si dokázala získat srdce čtenářů nejen zajímavým dějem, který šokuje, ale i lehkým erotickým lechtání, které si bleskurychle podmaní smysly člověka. Dlouhá léta v sobě tuto touhu potlačovala, protože se obávala tradičních předsudků typu: co na její tvorbu řeknou její nejbližší. Nakonec přece jen nabrala odvahu, odložila stranou všechny nesmyslné emocionální brzdy a začala psát.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075840066
Autor
Monika Wurmová
Kód zboží
179270
Počet stránek
432
Rozměry
210 x 147 x 43
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let