Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jeden kluk z milionu

Anotace

Přátelství roky nepočítá! Román plný rekordů, vzpomínek a odvážných plánů.
Kariéru kytaristy Quinna Portera přetrhne náhlé úmrtí syna, se nímž se vídal jen v pauzách mezi koncertními šňůrami. Vrací se zpátky domů plný výčitek, že svého syna zanedbával. Aby to aspoň zčásti napravil, rozhodne se za uzavřeného chlapce se zálibou v Guinnessových rekordech dokončit skautský úkol.
Díky tomu se seznámí se 104letou slečnou Onou Vitkusovou, za níž jeho syn týden co týden docházel. Ale prastará sousedka není vůbec taková, jak si představoval, a na Quinna u ní čeká řada překvapení... A dokonce mu svitne naděje, že snad není úplně pozdě na to, aby svého syna doopravdy poznal.
Román plný rekordů, vzpomínek, bláznivých plánů, ale především životního optimismu a přátelství, které roky nepočítá.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Monica Woodová je úspěšná americká autorka. Napsala čtyři romány, paměti vlastní rodiny a tři knížky o psaní. Mezinárodní úspěch jí ale přineslo až vydání knížky Jeden kluk z milionu (2016). V jednom rozhovoru prozradila, že se vždy snaží vytvořit postavy které budou věrohodné nehledě na na to, v jak neobvyklých či výstředních situacích se ocitají, protože chce aby čtenářům na tom, co s jejími hrdiny bude, záleželo, stejně, jako by patřili k nim do rodiny. A podle nadšených ohlasů se jí to daří. Než se začala naplno věnovat psaní, pracovala v sociálních službách, ale zároveň jako zpěvačka řadu let vystupovala s jazzovým, popovým i country repertoárem po celé Evropě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025906361
Autor
Monica Woodová
Kód zboží
179325
Počet stránek
346
Rozměry
33 x 140 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč