Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vyprahlá země

Anotace

Má láska šanci proti zradě a nenávisti?
Mladičká Vicky dorazí v době zlaté horečky ke břehům Austrálie, a přestože touží po návratu do rodné Anglie, k novému kontinentu ji připoutá zájem pohledného Jonathana. Chudobný muž ve snaze získat srdce bohaté mladé dámy odjíždí na zlatá pole, aby zbohatl a směl se o ni ucházet. Vickyina rodina lásce nepřeje a splétá intriky tak dokonale, že je pro oba milence těžké jim neuvěřit.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mirja Hein, pod tímto pseudonymem se skrývá spisovatelka, která se proslavila jako Laura Walden, jinak občanským jménem Sybille Schrödter. Její původní vlastí je Německo, ale shodou okolností se po studiích práv ocitla na Novém Zélandu a vzdálené končiny ji nadchly. Od okouzlení prostředím byl jen krok k reportážím a do nich k románu. Nakonec u ní literární profese zvítězila. S rodinou žije v Hamburku, avšak oblast Austrálie a Nového Zélandu ji inspiruje a vábí stále.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075435460
Autor
Mirja Hein
Kód zboží
180844
Počet stránek
352
Rozměry
29 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let