Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Srdce mezi vinicemi

Anotace

Třicetiletá Hannah má před promocí na ekonomické škole v Berkeley v Kalifornii. Čeká ji vysněná budoucnost – slibná kariéra v New Yorku v prosperující firmě, skvělé finanční ohodnocení a společný život s partnerem Ethanem. Než se z Kalifornie definitivně odstěhují, vyrážejí si na poslední společný víkend do Sonomy, vinařského regionu. Ať už za to může zdejší lahodné víno, malebná krajina, nebo rázovití lidé – vše tak odlišné od zrychleného, rušného života v New Yorku. Hannah začíná přehodnocovat nejen své rozhodnutí vrátit se do velkoměsta, ale i svůj partnerský vztah. Dostane pracovní nabídku od jednoho vinařství, které má finanční problémy a rozhodne se tuto výzvu přijmout. Co ji čeká? Zvládne dělat práci, ke které se zavázala a pomůže vinařství z krize? Najde cestu sama k sobě? Nebo i novou lásku?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miriam Parkerová je americká spisovatelka. Na univerzitě ve Wilmingtonu v Severní Karolíně získala magisterský titul (MFA) a na Kolumbijské univerzitě bakalářský titul (BA). Spolupracuje s nezávislou vydavatelskou společností Ecco. Její povídky byly publikovány v The Florida Review a Fourteen Hills. V roce 2008 byla finalistkou ocenění AWP Intro Journals za beletrii. V současnosti žije v Brooklynu se svým španělem, Leopoldem Bloomem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462084
Autor
Miriam Parkerová
Kód zboží
180121
Počet stránek
304
Rozměry
216 x 145 x 30
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč