Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Francouzky se umí otáčet: Rozum a cit zaměstnané ženy

Anotace

Každá žena by měla dostat tuto knihu na začátku své pracovní kariéry. Dozví se, jak uspět, jak stoupat po kariérním žebříčku, ale zároveň zde najde tipy, jak se oblékat, pohostit, jak se chovat ve firmě, vést společenskou konverzaci, v práci odvádět maximální výkon a přitom být šťastná. Zkrátka jak skloubit zaměstnání a soukromí. Autorka je vtipná a moudrá, detail dovedně střídá s celkovými obrazy, aniž přitom ztrácí ze zřetele to nejdůležitější: cítit se dobře, čelit problémům, jít dál a vždycky si to co nejvíce užít.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mireille Guilianová se narodila a vyrostla ve Francii. Studovala na pařížské Sorbonně francouzskou a anglickou literaturu a absolvovala Institut Supérieur d´Interprétariat et de Traduction, kde získala osvědčení pro překladatelskou a tlumočnickou činnost v anglickém a německém jazyce. Kromě toho mluví italsky. Je odbornicí na vína a přes dvacet let byla prezidentkou společnosti Clicquot Inc. a mluvčí Champagne Veuve Clicquot. V současné době je jednou z mezinárodně nejprodávanějších autorek. Žije s manželem, Američanem, v New Yorku a často zavítá do Francie, především do Paříže a Provence. Její prvotina Francouzky netloustnou se na knižních pultech objevila již ve třiceti sedmi jazycích. Čtenáři se mohli seznámit s životním stylem Francouzek také v jejích dalších knihách Francouzky netloustnou – kuchařka, Francouzky umí žít a Francouzky se umí otáčet.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024930206
Autor
Mireille Guilianová
Kód zboží
179240
Počet stránek
240
Rozměry
206 x 133 x 22
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let