Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Všechno jednou pomine

Anotace

Španělský bestseller o hledání životní rovnováhy. Intimní, vášnivá i melancholická, místy skoro surově otevřená výpověď o lásce, smrti a sexu.  
Čtyřicetiletá Blanka právě pohřbila matku a jako by spolu s ní ztratila těžiště. „Veškerá láska mých přátel a mých dětí nestačí, aby čelila útoku tvé nepřítomnosti, potřebuju být pevně zaháknutá za chlapa, abych neodlétla do vzduchu,“ přiznává v jedné chvíli románové alter ego autorky. V rozpálené Barceloně nemůže ve svém zármutku ani dýchat a útočiště hledá v přímořském městečku Cadaqués, kde s matkou trávily v dětství každé léto. Na důvěrně známých místech se s ní loučí a postupně hledá novou rovnováhu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milena Busquetsová (*1972) se narodila v Barceloně. Poté co vystudovala archeologii v Londýně, pracovala řadu let v nakladatelství Lumen, jež po čtyři dekády řídila její matka Esther Tusquetsová. Tato významná katalánská intelektuálka, nakladatelka a spisovatelka zanechala po své smrti citelnou ránu nejen v srdci své dcery; v českém překladu zatím vyšel jen její nejslavnější román Stejné moře jako každé léto. Busquetsová se s její ztrátou vyrovnala psaním, román Všechno jednou pomine je hluboce osobním literárním rozloučením s člověkem, který pro ni byl v životě tou nejdůležitější kotvou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025907122
Autor
Milena Busquetsová
Kód zboží
182215
Počet stránek
160
Rozměry
18 x 130 x 190
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč