Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

O škole převážně vesele

Anotace

„Škola bez humoru je jako mlýn bez vody“, tak nějak to před lety řekl praotec učitelů Jan Amos Komenský. Kdo jiný by se měl věnovat školskému humoru, než ti nejpovolanější – učitelé. Typickým příkladem učitele se smyslem pro humor je Milan Kocmánek. Když vezme do ruky tužku, vykouzlí s ní půvabné postavičky žáků i učitelů v nejrůznějších humorných situacích a rozdává všem dobrou náladu, které je nejen v českém školství obzvlášť zapotřebí. Nevěříte? Tahle knížečka kreslených vtipů ze školského prostředí je toho svěžím dokladem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mgr. Milan Kocmánek (*1964) je učitel na prvním stupni ZŠ v Lanžhotě, kreslíř, ilustrátor, autor kresleného humru. Publikuje v časopisech i novinách. V různých nakladatelstvích vyšlo už více než deset knih s jeho kreslenými vtipy nebo ilustracemi. Specifickou část jeho tvorby v souvislosti s autorovou profesí tvoří humorné glosy reflektující dění v českém školství, které už více než čtvrtstoletí vycházejí v Týdeníku ŠKOLSTVÍ (vydává DICTUM, Praha) Dodavatelem námětů mnohých těchto kreseb je kolega ze sborovny Leopold Králík.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075511614
Autor
Milan Kocmánek
Kód zboží
181805
Počet stránek
64
Rozměry
10 x 150 x 117
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let