Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mrtví muži netančí

Cena 59
Není dostupné
Anotace

Tři muži: Meyrink, který býval nejlepším lovčím, ale smůla se mu lepí na paty; Joachim, který býval žoldnéřem, než přišel o ruku a stal se z něj mrzák; Volkan, který býval člověkem, jenže v okamžik smrti jej třikrát prokleli a on měl na výběr - buď navěky tančit na obloze s kostlivci, nebo kráčet na rozhraní života a smrti jako posel Smrti.
Život na okraji Černého hvozdu je kořeněn smrtí a do jeho nitra by se lidé raději neměli ani snažit pohlédnout. Přesto se tam tito tři muži vydají; každý ovšem s jiným záměrem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miloslav (Míla) Linc (*1986) je český knihovník a autor fantasy literatury. Kromě řady povídek sepsal také dvojici teoretických knih Středověký svět a Středověký svět 2, jejichž obsah je primárně určen pro autory fantasy a tvůrce dobrodružství pro hry na hrdiny. Svou románovou tvorbu započal knihou Stín Černého hvozdu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087364239
Autor
Míla Linc
Kód zboží
130396
Počet stránek
304
Rozměry
165 x 105 x 23
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2011
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let