Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jógový zápisník

Anotace

Jóga vybízí k hledání odpovědí a učí klást otázky. Ačkoliv se s ní nejčastěji setkáváme v podobě fyzického cvičení, časem prostupuje každým hnutím těla, mysli i duše. V dobrém ovlivňuje každého, kdo jí otevře své srdce.
Jógový zápisník se stane vaším průvodcem světem jógy. Zároveň jej můžete využívat pro plánování času, k zaznamenávání pokroků či postřehů.
108 jógových témat, která odpovídají počtu tradičních meditačních korálků japa mala, vás provede jógovou filozofií, jógovou praxí, základy ájurvédy i jógovými trendy.

Obohaťte svůj život jógou a pozvěte na cestu za poznáním i své blízké. Namasté!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michaela Dombrovská (*1976) pochází ze Slezska. Přednáší na vysoké škole, sepisuje vědecká pojednání a tvoří strategické dokumenty zejména v oblasti informační gramotnosti a vzdělávacích politik. V oboru informační věda obhájila doktorský titul a vystudovala také ekonomii a veřejnou politiku. Ve volném čase s potěšením tvoří popularizační i lifestylové glosy, články a knihy. Je rovněž (spíše píšící) lektorkou jógy.
Je autorkou knih Pravidla pozitivního sobectví (2014), Pořádek nejen v hlavě (2016), Jógový zápisník (2018) a spoluautorkou knih Kreativní diář (2015) a Informační detox (2021). Věří, že sny se plní a každá velká cesta začíná prvním krokem. Nebo písmenem.Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027120215
Autor
Michaela Dombrovská
Kód zboží
181409
Počet stránek
128
Rozměry
15 x 150 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč