Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hitler – Muž za maskou monstra

Anotace

Poněkud netradiční biografie o Hitlerovi se zabývá otázkou: Jak se z člověka pocházejícího z běžného, ničím nápadného prostředí stalo monstrum zodpovědné za smrt milionů lidí. Z jakých poměrů pocházel? Jaký měl vztah k matce i ostatním ženám? Jaké momenty utvářely jeho osobnost? Kde byl zrod jeho antisemitismu, nenávisti k homosexuálům a přesvědčení o nadřazenosti německého národa? Kniha je bohatě doprovázena fotografiemi, mnohé z nich jsou barevné, a také portréty či reprodukcemi Hitlerových oblíbených uměleckých děl.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mciahel Kerrigan (*1959) je Anglický autor historických a literárněvědných publikací. Pochází z Liverpoolu, studoval na St. Edward’s College a University College v Oxfordu. Spolupracoval na The Reader’s Digest Illustrated History of the World (2005–2008). Publikuje práce na témata od starověkých po moderní dějiny a soustřeďuje se na méně známé aspekty historie. Pravidelně recenzuje pro noviny Scotsman a pro Times Literary Supplement. Žije s rodinou v Edinburku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024260693
Autor
Michael Kerrigan
Kód zboží
175864
Počet stránek
224
Rozměry
269 x 213 x 18
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let