Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ďáblovo písmo

Anotace

Mystický thriller o pátrání po samotném Zdroji života na naší planetě. Dobrodružná výprava za tajemným rukopisem, který se doposud nikomu nepodařilo rozluštit.
Geolog Ross má v životě vše a kromě toho čeká se svou krásnou manželkou Lauren prvního potomka. Když akademička Lauren rozluští Voynichův rukopis, po staletí opředený záhadami, ocitne se ve smrtelném nebezpečí. Rossovi nezbyde než vyhledat bájnou zahradu, kterou mu podle rukopisu vylíčila. Není však sám. Při závodu s časem a vrahem objeví místo, které může podrýt vše, co si dosud myslel o původu života na Zemi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michael Cordy (*1992) - narodil se v Ghaně britským rodičům a většinu svého života strávil v Africe a Indii. Jeho více než desetiletou kariéru v marketingu nečekaně ukončilo vydání prvotiny Zázračná síla. Román se stal okamžitě bestsellerem, byl přeložen do 25 jazyků a zfilmován. Jeho knihy jsou přirovnávány k Brownově 3ifře mistra Leonarda. Michale Cordy žije v Londýně se svou manželkou Jenny.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075438249
Autor
Michael Cordy
Kód zboží
180836
Počet stránek
336
Rozměry
34 x 134 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let